WH Jaunzēlande: Kur bāzēties ziemā vai vasarā uz Dienvid salas?

  1. Vai strādāt vasarā būtu stulbi?

Tas nebūtu stulbi. Protams caur darbu var iepazīt citus cilvēkus. Saņemt vēl padomus un varbūt tev radīsies sava ideja par to kā tu gribi pavadīt atlikušo gadu Jaunzēlandē.

Plus, ja tu laika gaitā sakrāsi  3mēnešus fermas darbu, tu varēsi gada beigās tik un tā pagarināt savu vīzu uz 3 mēnešiem. Līdz ar to ja iebrauc Novembrī. Vari palikt Jaunzēlandē uz divām vasarām!

Ja nu tu tomēr esi pilsētnieks/pilsētniece, sākt piemēram Christchurchā ar nebūtu stulbi. Džeki vienmēr atrod kko labāk pelnošu celtniecībā. Forša bad-ass meitenes arī protams. Pilsēta gan joprojām ir ne tai labākajā kondīcijā pēc zemestrīcēm. Līdz ar to ne tā skaistākā vieta Jaunzēlandē. Bet ja ir mašīna tad okeāns un kalni ir tepat aiz stūra.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Un godīgi sakot, es pati strādāju vasarā, bet es arī riktīgi noballējos un atradu jaunu hobiju. Darbs nebij mana prioritāte, bet man ļoti patika strādāt ārā saulītē! Kiviju laukā ar foršu kompāniju un mūziku ausīs. Un es esmu Rīdziniece!

  1. Un ziemā?

Lauku darbs gan man nelikās tik vilinoš ziemā. Lai gan vietās kā Nelson, saule rādās visa gada garumā un dienas laikā dažreiz pat uzsilst līdz tiem 20 grādiem! Un protams Ziemeļsalā ar nav tādas riktīgas ziemas. Naktīs gan vienmēr ir auksts.

Man gan ziemā gribējās būt kalnos. Es nokļuvu vienā no aukstākajām un slapjākajām vietām-Arthur’s Pass. In the middle of nowhere.

img_20150724_182602

Strādāju diezgan chill kafejnīcā. Man ļoti patika. Un riktīgi noveicās jo varēju slēpot par brīvu blakus mazā, bet riktīgi challenging ski field’ā. Kas ir riktīgi dārgi tādās pilsētās kā Queenstown,kura ir super skaista. Bet pilna ar tūristiem, backpackeriem un stresainiem darbiem. Kā arī ļoti dārgu accommodation’u. Es nezinu kā cilvēki tur pagūst ko iekrāt.

Bet ja esi baigais ballīšu cilvēks go for it! Mans ieteikums gan būtu Wanaka. Mazāka kā Queenstown. Daudz vairāk saules, ne tik daudz tūristiem un  tikpat super dabu apkārt. Drošvien viena no foršākajām pilsētiņām kādā jebkad esmu bijusi.

Lūk tādi ir mani ieteikumi plus/mīnuss. Es biju tik ļoti apburta ar Dienvidsalas skaistumu, ka neko daudz Ziemeļsalā nevaru ieteikt. Auckland un Wellington kā jau pilsētas. Ļoti noželoju ka netiku līdz Raglan. Man šķiet man tur patiktu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s